عاملیت مجاز کد (۳۱۳) امامی اصفهان، از عاملیت های شرکت اطلس خودرو، در موقعیت استراتژیک تفریحی استان اصفهان در محدوده‌ی غربی شهر اصفهان قرار دارد. عاملیت ۳۱۳ امامی، از تجهیزات و امکانات مناسبی جهت جلب رضایت مشتریان برخوردار است. ارائه‌ی خدمات پس از فروش با کیفیت بالا و قیمت مناسب و تسهیل نمودن دسترسی مشتریان به خدمات، از مهمترین رویکردهای این عاملیت است.
عاملیت ۳۱۳ امامی از سال ۸۵ با شرکت خودروسازان راین در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات هیوندای همکاری داسته و تا هم اکنون رتبه نخست فروش و خدمات پس از فروش خودروسازان راین را داراست. در سال ۹۰ نیز همکاری با شرکت مدیران خودرو را آغاز نموده است و همچنان این فعایت ادامه دارد. به طوریکه نمایندگی های این دو شرکت، در مقابل نمایندگی کیاموتورز به صورت مجزا در حال فعالیت هستند. این عاملیت در تاریخ ۰۶/۱۰/۹۰ درخواست همکاری با شرکت اطلس خودرو را مطرح نموده است و طی آن در تیر ماه سال ۹۱ اولین بازدیدها و در نیمه‌ی دوم سال ۹۲ بازدیدهای بعدی صورت گرفت؛ تا اینکه پس از اخذ استانداردهای مربوط در تاریخ ۱۸/۰۸/۹۳ وارد شبکه عاملیت های مجاز شد.

واحدهای فعال:
کل مساحت عرصه ی این عاملیت ۲۰۰۰ متر مربع است که ۱۸۰۰ متر مربع آن را مساحت اعیانی تشکیل می دهد و شامل واحدهای فعال از جمله واحد فروش و بازاریابی، دو انبار مجزای قطعات یدکی پرمصرف و کندمصرف، واحد پذیرش و گارانتی، واحد کوئیک سرویس، کارواش مجزا، واحد آپشن، واحد اداری و یک کافی شاپ جهت رفاه حال مشتریان است. ۸۰۰ متر مربع به تعمیرگاه که شامل واحدهای صافکاری و نقاشی نیز می شود، ۳۰۰ متر مربع به انبار و ۲۰۰ متر مربع به نمایشگاه اختصاص دارد؛ ۵۰۰ متر مربع نیز مختص پارکینگ است.

تجهیزات مورد استفاده:
این عاملیت دارای تجهیزات زیر جهت ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات به مشتریان است:
پنج عدد جک دو ستون، یک عدد جک چهارستون، یک دستگاه میزان فرمان هشت سنسور، یک عدد دستگاه شارژ گاز کولر، یک اتاق رنگ و دستگاه های دیگری نظیر دستگاه تعویض روغن گیربکس بی جی (BG)، دستگاه تعویض روغن هیدرولیک (BG)، یک عدد دستگاه شستشوی ریل سوخت بی جی (BG) و دستگاه های عیب یاب جی اسکن، جی دی اس و کی دی اس از تجهیزات این عاملیت می باشد. همچنین عاملیت ۳۱۳ مجهز به یک دستگاه خودروی امداد سراتو و یک دستگاه خودروی ایسوزو جهت رفاه حال مشتریان است.

موفقیت ها:
از جمله موفقیت های این عاملیت کسب رتبه‌ی نخست در میان پنج نماینده‌ی برتر خدمات پس از فروش و مقام برتر بازاریابی و تبلیغات شرکت مدیران خودرو در سال ۹۱ و دریافت لوح افتخار از شرکت چری و رتبه‌ی برتر فروش و خدمات پس از فروش از خودروسازان راین است.

معرفی کارکنان فعال:
تعداد کل کارکنان این عاملیت ۲۱ نفر است که از این تعداد ۱۶ نفر در بخش کیا (اطلس خودرو) فعال هستند:
مدير تعميرگاه، کارشناس فني، سرپرست مکانيک، مکانيک، برق‌کار و باطري‌ساز، جلوبندي ساز، پذيرش گر، انباردار، مسئول گارانتي، امدادگر، صافکار، نقاش، مدير فروش، کارشناس فروش و مشاور فروش